logo_degusto.png

Konvektomat 3W Power KM-809A

Dostupnost
plus
Vyprodáno
Doprava
plus
Běžná cena 1 299 Kč
Ušetříte 300 Kč (23 %)
Naše cena: 999 Kč
Litujeme, ale uvedený výrobek je momentálně vyprodaný

Parní konvektomat je moderní kuchyňský pomocník, který dokáže nahradit několik tradičních přístrojů. Konvektomat je ideální na všechny úpravy potravin jako je vaření, dušení, pečení, smažení, grilování, rozmrazování, rozpékání nebo sterilování. V konvektomatu tedy můžete připravit kompletní menu - od přílohy přes maso, zeleninu až po moučník.

Konvektomat - princip

Konvektomat pracuje na principu horkovzdušné trouby s vyvíjením páry. Tepelná úprava potravin probíhá ve varném prostoru, kde díky ventilátoru rovnoměrně cirkuluje horký vzduch. V současné době nachází konvektomat uplatnění v každé moderní kuchyni, která chce vařit zdravě a přitom úsporně a racionálně. Příprava jídla probíhá bez přebytečného tuku, neztrácí vitamíny, výživnou hodnotu a zůstává šťavnaté.

Parní konvektomat princip

Díky svému principu umožňují parní konvektomaty ušetřit podstatnou část vašich nákladů. Vaření v konvektomatu je rychlé a úsporné. Nenáročná příprava jídla v konvektomatu šetří až 60% energie a času.

 

Nabízený model konvektomat  má velmi jednoduchou obsluhu. Stačí nastavit teplotu a dobu úpravy pokrmu pomocí časovače (0 - 60 min). Optimální podmínky během celého průběhu vaření ohlídá už samotný konvektomat.

Konvektomat - technické údaje:

  • jmenovitý výkon 1450 W
  • napětí 220-240 V
  • objem varného prostoru až 12 litrů
  • rozsah termostatu 65 - 250oC

Konvektomat dodáváme s příslušenstvím (podstavec s držadly, 2 drátěné rošty, pizza mísa, drátěné kleště).

Na KONVEKTOMAT 3W POWER poskytujeme záruku na výrobní vady v délce 24 měsíců.